csütörtök, 19 szeptember 2019

Projektjeink

Kerti Játékok a Tengelice utcai Óvoda udvarán

Nagy a boldogság a Tengelice utcai óvoda udvarán, ugyanis átadásra kerültek a várva várt kerti játékok, amelyek
az Óvoda-Iskola Telkiben Alapítvány támogatásával valósultak meg.

Az udvari palánkot és mászókát, nagy kedvvel fogja használni minden szivárvány és tengelice csoportos gyermek.
Az átadóra délutáni piknikkel készültek a szülők, a jó hangulatról a képek tanúskodnak.

Pedagógus ösztönzö program

Az Óvoda-Iskola Alapítvány a Pedagógus Ösztönző program keretében idén karácsonytól hagyományteremtő céllal pénzbeli elismeréssel támogatott Telkiben dolgozó pedagógusokat, megköszönve fáradthatatlan munkájukat.

Az Elismerést kizárólag szakmai alapon azon pedagógusok kapták, akik a 2018-2019 tanév első félévében olyan kiemelkedő szakmai munkát nyújtottak, amely túlmutattak az elvárt, kötelezően végzendő feladataikon, vagy meghatározó módon elősegítették a közösségfejlesztést.

A 42 fős iskolai tantestületből 10 fő, a 14 fős óvodai testületből 4 fő kapott Elismerő Oklevelet és az ezzel együtt járó 50.000 Ft jutalmat.

Íme a kiosztott Oklevelek:

Kutyaterápiás bemutató 2018

Szeptember elején a Telki óvodások, az Óvoda-Iskola Alapítvány támogatásával, kutyaterápiás foglalkozással ismerkedtek. Mindkét épületben volt bemutató, amit a gyerekek nagyon élveztek.

Karácsony az Óvodában 2018

A csodálatos adventi műsort követően tegnap megérkeztek a várva várt ajándékok az óvodai csoportok karácsonyfái alá, melyet családi és alapítványi összefogással tudtunk megteremteni. Csillogó szemekkel kíváncsian bontogatták a gyerekek.

Nektek szülőknek köszönhetően 405 665 Ft
gyűlt össze az óvodai karácsonyi ajándékokra.

47 500 Ft Márton napon
288 165 Ft Adventi vásáron

Az Alapítvány további 70 000Ft-al támogatta hogy a gyermekeiknek karácsonyfaja alá csodás ajándékok kerüljenek.

Köszönjük, hogy ismét számíthattunk rátok!

Minden családnak kívánunk Békés Boldog Ünnepeket!

Gumi focipálya

Elkészült az óvoda udvarára a gumi- focipálya 2.237.395 Ft értékben