Az Óvoda-Iskola Telkiben Alapítvány sikeresen pályázott a Magyar Falu Program keretében meghirdetett civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása című alprogram keretében, eszközberuházására.

A sportcsarnokunkba így került padokat (10 db 4 m és 4 db 2 m) már boldogan birtokba vették általános iskolásaink testnevelés óráikon, sportklubjaink és a hétvégi rendezvényekre idelátogatók. Büszkén mutatunk ezekről néhány fotót is. A 100 db székre is nagy szükség volt már, hiszen a járvány elmúltával egyre több hétvégi program van a láthatáron, ahol nagy segítséget fognak jelenteni.

A beruházás összértéke 2.033.850 Ft volt, a támogatás értéke 1.999.990 Ft, a fennmaradó 33.860 Ft-ot az alapítvány fedezte.